طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت معرفی

این نوع وب سایت ساده ترین نوع وب سایت می باشد که شامل تمامی امکانات مورد نیاز شرکت ها و موسسات جهت معرفی محصولات و خدمات خود می باشد و امکانات و قابلیت های بسیاری نظیر درج منوهای آبشاری، ایجاد صفحات نامحدود، گالری تصاویر، فرم تماس، پنل مدیریت سایت و ... می باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی از دیگر وب سایت هایی می باشد که بیشترین کاربران وب را به خود جذب می کند. امکانات فروشگاه های اینترنتی با توجه به نیاز ها و سفارشات مشتریان متفاوت می باشد ولی بارزترین مشخصه های فروشگاه های اینترنتی درج و فروش آنلاین محصولات و پرداخت از درگاه های بانکی می باشد. این وبسایت ها شامل پنل مدیریت قدرتمند جهت مدیریت فروشگاه و آمار فروش و بازدید و ... می باشد.

طراحی سایت درج آگهی

وب سایت های درج آگهی نیز از پرطرفدارترین وب سایت هایی می باشد که هر کاربر اینترنتی قطعا بارها از آن استفاده کرده است. نظیر سایت ایستگاه و دیوار و ... مشخصه بارز این وب سایت ها درج رایگان و ویژه  آگهی توسط خود کاربران می باشد که در کنار آن امکانات بسیاری را در طراحی این سایت در نظر گرفته شده است. اتصال مستقیم سایت به درگاه اینترنتی و پرداخت مبلغ آگهی ویژه، دارا بودن کد تخفیف برای درج آگهی، دسته بندی و گروه بندی منطقی آگهی ها، لایک، معرفی به دوستان، گالری تصاویر برای هر آگهی و ...

طراحی وب سایت آموزشی علمی

طراحی سایت آموزشی یا سامانه های آموزشی از مهمترین و حساسترین پروژه های طراحی وب سایت می باشد. چرا که این نوع وب سایت ها محیط یادگیری کاربران می باشد و همچنین دید و انتظار این نوع مخاطبان و بالاتر از سطح دیگر جامعه می باشد. سامانه های آموزش مجازی شامل معرفی ، دانلود کتاب ، آزمون های آنلاین، تست های چند گزینه ای ، چت آنلاین کاربران، و  ... می باشد که طراحی و برنامه نویسی آن مهارت بالایی می خواهد.

طراحی وب سایت املاک

با توجه به گسترش بازار املاک، نیاز مشاوران املاک به طراحی یک وب سایت جامع جهت مکانیزه کردن کار خود و جمع آوری لیست های کاغذی بیشتر به چشم می خورد. همچنین طراحی سامانه املاک باعث گسترش تبلیغات و دیده شدن در سطح کشور می باشد. سایت های املاک شامل امکانات زیادی می باشند که مهمترین آن ها، سیستم جستجوی پیشرفته و هوشمند املاک می باشد. درج املاک توسط مدیر سایت و کاربران، درج به صورت ویژه (پولی)، معرفی چندین مشاور املاک با سطح دسترسی مختلف به سایت جهت نظارت و درج املاک و ... از امکانات مهم این سایت ها می باشد.

طراحی وبسایت کاریابی

این نو وب سایت نیز دارای امکانات پیشرفته ای می باشد که رابط بین کارفرمایان و افراد جویای کارمی باشد. نمونه های بسیاری از این نوع وب سایت ها را می توانید بیابید. ملاک ما ارائه کاملترین وب سایت از بین تمام این سایت ها می باشد. در این سامانه افراد جویای کار موقعیت و شرایط خود را درج می کنند و کارفرمایان نیز شرایط مد نظر خود را عنوان می کنند. سیستم هوشمندانه این دو را به هم لینک می کند و افراد دارای شرایط را به یک دیگر معرفی می کند.

اسکریپت مدیریت هاست و دامنه

این اسکریپت (سامانه) مناسب فروش هاست و دامنه به صورت آنلاین می باشد. جستجو و هوییز گرفتن دامنه، ثبت مرحله به مرحله دامنه و هاست و پرداخت آنلاین از ویژگی های این سامانه می باشد. متخصصین و برنامه نویسان زمان زیادی را صرف طراحی این سیستم کرده اند و این پورتال کاملا اختصاصی و متفاوت می باشد.

طراحی وب سایت پزشکی

شرکت هایی که تا کنون با پزشکان بسیاری در تخصص های مختلف همکاری داشته اند نیاز های پزشکان را برای طراحی وب سایت کاملا درک می کنند. طراحی وب سایت دندانپزشکی، چشم پزشکی، جراحان زیبایی و ... را می توان در این مجموعه آورد.

طراحی وب سایت شخصی

این وب سایت بیشتر مورد علاقه افراد معروف مانند بازیگران، فوتبالیست ها، خوانندگان و ... می باشد که در آن به معرفی خود و بیوگرافی خود و نمونه کارها ، آلبوم تصاویر و ... می پردازند. این سایت ها شامل امکانات معرفی و درج آلبوم تصاویر با افکت های زیبا و درج پست های روزانه و گزارش احوالات و ... می باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

آژانس های مسافرتی مشتریان همیشگی طراحان وب بوده و می باشند و هم از لحاظ طراحی وب سایت و هم از لحاظ بهینه سازی سایت جایگاه ویژه ای دارند. طراحی سایت برای این رسته یک الزام است. این نوع وب سایت ها شامل یک سامانه هوشمند جهت معرفی تورهای مسافرتی، زمان شروع و پایان سفر، مکان های دیدنی و ... می باشند.

طراحی سایت مدرسه

نیاز مدارس در تمام مقاطع به طراحی وب سایت یک اصل انکار ناپذیر است. در گذشته ارتباطات اولیا با مسئولین مدرسه حضوری انجام می گرفت ، اما امروزه با ایجاد وب سایت های هوشمند در این زمینه اولیاء در خانه با ورود به سایت از تمام نمرات و عملکرد های فرزندان خود آگاه می شوند.  سامانه هوشمند مدارس شامل تمامی امکانات این ارتباطات و صدور کارنامه آنلاین می باشد. همچنین قسمت های آموزشی مختلف در این سایت ها به دانش آموزان کمک بسیاری می کند.

طراحی سایت دانلود

سایت های دانلود شامل امکانات معرفی و آپلود  فایل های بزرگ جهت دانلود کاربران می باشند. به دلیل اینکه این سایت ها عمده درآمد خود را از تبلیغات حاشیه سایت دارند این سایت شامل امکانات پیشرفته درج بنر و اطلاع رسانی هوشمند به آگهی دهنده جهت تمدید و ... می باشد. طراحی سایت دانلود کار دشواری نیست ولی نگه داری از اطلاعات و امنیت سایت کار بسیار پیچیده ای است. طراحی این وب سایت ها اکثرا شامل چند سرور جهت آپلود می باشد با زیردامنه های متفاوت.

طراحی وب سایت انجمن

انجمن های بسیاری در سایت های ایرانی و خارجی یافت می شود که کار تمامی آنها ارتباط بین اعضای سایت و مطرح کردن پرسش و پاسخ آن توسط اعضای دیگر می باشد. طراحی انجمن یا تالارگفتمان توسط تئسط شرکت ها برای سایت های مختلف موجب کسب تجربه در این زمینه شده و به سهولت ارضای نیازهای مشتریان انجامیده است.

طراحی وب سایت انجمن

انجمن های بسیاری در سایت های ایرانی و خارجی یافت می شود که کار تمامی آنها ارتباط بین اعضای سایت و مطرح کردن پرسش و پاسخ آن توسط اعضای دیگر می باشد. طراحی انجمن یا تالارگفتمان توسط تئسط شرکت ها برای سایت های مختلف موجب کسب تجربه در این زمینه شده و به سهولت ارضای نیازهای مشتریان انجامیده است.

طراحی وب سایت انجمن

انجمن های بسیاری در سایت های ایرانی و خارجی یافت می شود که کار تمامی آنها ارتباط بین اعضای سایت و مطرح کردن پرسش و پاسخ آن توسط اعضای دیگر می باشد. طراحی انجمن یا تالارگفتمان توسط تئسط شرکت ها برای سایت های مختلف موجب کسب تجربه در این زمینه شده و به سهولت ارضای نیازهای مشتریان انجامیده است.

طراحی وب سایت انجمن

انجمن های بسیاری در سایت های ایرانی و خارجی یافت می شود که کار تمامی آنها ارتباط بین اعضای سایت و مطرح کردن پرسش و پاسخ آن توسط اعضای دیگر می باشد. طراحی انجمن یا تالارگفتمان توسط تئسط شرکت ها برای سایت های مختلف موجب کسب تجربه در این زمینه شده و به سهولت ارضای نیازهای مشتریان انجامیده است.

طراحی وب سایت گیم و بازی

طراحی وبسایت های بازی و گیم معمولا با تکنولوژی های فلش و یا Jquery انجام می شود که البته همان فلش مرسوم تر است. این نوع طراحی یکی از سخت ترین و وقت گیر ترین نوع وب سایت ها می باشد. وب سایت های گیم و بازی معمولا یک موتور قدرتمند دارند که تحت سرور اجرا می شود و در نتیجه برای این وبسایت ها به یک سرور اختصاصی نیاز می باشد.

طراحی اسکریپت سایت های کلیکی

با توجه به افزایش توجه وبمستر ها به رتبه بندی گوگل و الکسا یکی از پر رونق ترین روش های بهبود این رتبه ها، افزایش تعداد بازدید ها می باشد. مخصوصا که این بازدید ها از گوگل متوجه سایت شما شود. شرکت ایده نخست مدعی یکی از برترین اسکریپت های کلیکی می باشد که مجهز به سامانه پرداخت به مشتریان و ثبت ورود از گوگل به سایت ها می باشد.

طراحی وب سایت نیازمندی خودرو

سایت هایی که در آنها از خرید و فروش خودرو و اتومبیل خبری هست بسیار پر بازدید هستند و مناسب برای شروع یک تجارت از راه تبلیغات گرفتن در این سایت می باشند. طراحی سایت های خرید و فروش خودرو مانند سایت باما و بهینه سازی و تبلیغات در آن همه و همه توسط ما انجام خواهد شد. جهت سفارشات این نوع وب سایت ها و یا پیشنهاد برای سایت های تخصصی تر تماس بگیرید.

 طراحی سایت تخفیف گروهی

ساختار این وبسایت ها هم بسیار پیچیده و تخصصی می باشند. وب سایت های تخفیف گروهی اگر خوب بازاریابی شوند دارای درآمد بسیار بالایی برای صاحب سایت می باشند. نمونه های این وب سایت ها بسیار فرواوان اند. برای سفارش و تهیه این نوع وب سایت لطفا تماس بگیرید.

ضرورت طراحی وب سایت

طراحی سایت فلش یا html-

چند نکته در طراحی سایت

مخترع وب سایت که بود؟

SQL INJECTION در وب سایت

چند سایت خوب جهت آنالیز سایت

امتیاز سایت خود را بسنجید

کدام زبان برای طراحی سایت

کسب درآمد از داشتن وب سایت

تحلیل وب سایت از نظر امنیت

نرم افزار های طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

رزولوشن ها در طراحی وب سایت

نکات مهم در طراحی وب سایت

مراحل طراحی وب سایت

طراحی وب از روی اصول

طراحی وب سایت تمام فلش

کاربردی شدن طراحی وب سایت

نکات مورد نیاز طراحی وب سایت

بهترین شرکت طراحی وب

بهینه سازی سایت

مراحل بررسی و اصلاح یک سایت در جهت افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل را به اصطلاح بهینه سازی سایت می گویند. به عبارت دیگر اگر شما صاحب وب سایتی باشید و بخواهید در نتایج جستجوی گوگل و ... در صفحات نخست گوگل دیده شوید باید سایت شما در یک فرایند بهینه سازی قرار گیرد. افزایش رتبه شما در جستجوگر ها باعث می شود افراد سایت شما را پیدا کنند و از خدمات و محصولات شما بازدید کنند. این فرایند پیچیده و تخصصی می باشد و نیاز به علم و تجربه بالایی دارد. کوچکترین چیزهایی که شما فکرش را نمی کنید در بهینه بودن سایت شما تاثیر می گذارد و رتبه شما را در گوگل ، بینگ ، یاهو و ... تغییر می دهد.

تبلیغات تخصص ماست

  پکیج1 پکیج2 پکیج3 پکیج4
ارسال ایمیل انبوه tick tick tick tick
ارسال تلگرام انبوه tick tick tick tick
ارسال پیامک انبوه tick tick tick tick
بهینه سازی کلی سایت    tick  tick  tick
تحلیل ، کشف و ارتقاء کلمات کلیدی در گوگل    tick  tick  tick
تبلیغات کلیکی گوگل      tick  tick
طراحی بنر، کاتالوگ، بروشورو لوگو      tick  tick
تبلیغات در شبکه های اجتماعی (Social Networking)        tick
معرفی خدمات و محصولات در انجمن های اینترنتی        tick

 

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه ان به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد ٬ در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تججهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود . شرکت ایده نخست با سالها تجربه عکاسی و داشتن بهترین تجهیزات مربوطه آماده میزبانی از پروژه های عکاسی کارفرمایان عزیز می باشد.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ (کالانما) یک کتاب کوچک و یا راهنمای محصولات جهت معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و... میباشد. کاتالوگ از طرف تولید کننده محصول به مشتری ارائه میشود و در آن تمامی خدمات شرکت معرفی و تبلیغ می شود. با توجه به درخواست مکرر مشتریان عزیز، طراحی کاتالوگ یکی از زمینه های کاری مهم این شرکت شده است که در آن به درخواست های مشتریان عزیز رسیدگی می کنیم. طراحی کاتالوگ امروزه یکی از واجب ترین بخش های هر تجارت می باشد و به زبان ساده شرکت ها و سازمان ها می توانند توانایی های خود را برای مخاطبان بازگو کنند.

ارسال ایمیل تبلیغاتی (فقط در اینباکس)

از ابتدای پیدایش وب ، همیشه ارسال ایمیل به صورت گروهی و انبوه یکی از مشکلات و معضلات وبمستر ها بوده است. چرا که بیش از 95 درصد اوقات این ایمیل ها تبلیغاتی شناخته می شوند و به شاخه Spam راه پیدا می کنند که اصلا ارزشی ندارد. ارسال ایمیل فقط و فقط در صورتی ارزش پیدا می کند که به Inbox هدایت شود. شرکت ایده نخست با اطمینان کامل و صد در صد به صورت تضمینی مدعی است که ایمیل های تبلیغاتی شما را به هر تعداد که بخواهید به Inbox گیرندگان ارسال می کند. بدون اینکه حتی یکی از این ایمیل ها Spam شوند. این کار هم با تکنیک های بکار رفته در ارسال،  توسط کارشناسان این شرکت مسیر شده است و تا کنون در این زمینه یکه تازی کرده است. بدون هزینه امتحان کنید...